Україні 26 років. Нам є чим пишатися

Опубликовано: Четверг, 24 августа 2017 14:11

До 26-річниці Дня Незалежності України "Букви" підготували відео про найвизначніші моменти в історії нашої держави, про те, чим ми можемо пишатися, та про що ніколи не забувати.

Відео опубліковано в YouTube.

Так, перший Президент держави Леонід Кравчук урочисто зачитує рішення Верховної Ради про проголошення незалежності України. "За 346 - приймається", - виголосив Кравчук, а народні обранці підтримали оплесками.

Далі йдуть кадри урочистої присяги на вірність народові України Президентів Лоніда Кравчука, Леоніда Кучми, Віктора Ющенко, президента-втікача Віктора Януковича та нинішнього Глави держави Петра Порошенко.

Варто зазначити, що за роки незалежності Україна пережила дві революції - Помаранчеву та Революцію Гідності.

Україна достойно представляє себе на міжнародній спортивній арені: легендарні брати Клички, тенісистка Еліна Світоліна, легкоатлетка Юлія Левченко, боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко та інші. Кожного разу українці радіють все новим перемогам та звершенням наших спортсменів.

rrr

Україна і досі дивує світ найбільшим транспортним літаком "Мрія". Досі жодній державі не вдалося перевершити Україну в цьому.

Двигуни українського виробництва виводять ракети провідних держав світу в космос.

Україна успішно розробляє та експортує новітні зразки озброєння.

eee

Крім того, Україна дуже приваблива для туристів: кожен куточок багатий на вражаючі краєвиди, а міста на багатовікову архітектуру.

ww

Але нам, українцям, є за і що боротися. І важливо пам'ятати - Україна єдина!

ttt

qqq

yyy

Скріншоти

В Україні сьогодні, 24 серпня 2017 року, відзначають День Незалежності. Державне свято відзначається щороку на честь прийняття Верховною Радою УРСР постанови та Акту проголошення незалежності України.