В Днепре патрульные поймали самоубийцу, выпрыгивавшего из окна

Опубликовано: Суббота, 27 января 2018 13:50

В Днепре сотрудники патрульной полиции, которые прибыли на вызов о семейном конфликте, успели схватить за ногу мужчину, пытавшегося выпрыгнуть из окна 10 этажа.

Об этом в Facebook сообщает пресс-служба Нацполиции.

Как пояснили в ведомстве, патрульные держали мужчину около 7 минут, а он, в свою очередь, просил его отпустить.

"Дай мне выпасть уже, пожалуйста, я тебя умоляю. Дай мне умереть", – говорил он.

В свою очередь патрульные сказали, что все равно удержат самоубийцу, и просили дать руку, чтобы "спасти его и разобраться с тем, что случилось".

"Я хочу умереть. Просто страшно умирать... Просто безысходность. Я пытаюсь выйти из ситуации", – пытался объяснить мужчина.

В итоге инспекторам удалось отговорить мужчину от задуманного. Спасенный находился в депрессивном состоянии, его госпитализировали в больницу.

Дніпровські патрульні врятували чоловіка

Дніпро. 25 січня. Пізній вечір. Патрульні прибувають на виклик про сімейний конфлікт і ще навіть не встигають зайти в квартиру, як чують шалений жіночий крик. У помешканні поліцейські спостерігають моторошну картину: жінка намагається втримати чоловіка, який стоїть на підвіконні й хоче стрибнути. Усе відбувається миттєво — чоловік виривається з її рук і стрибає. Останньої секунди патрульні хапають його за ногу й не дають зробити відчайдушний крок. Чоловік звисав з 10 поверху будинку й патрульні тримали його близько 7 хвилин. “Дай мені померти, дай стрибнути”, а у відповідь: “Хлопче, давай руку. Ми все одно тебе втримаємо”. Зрештою, інспектори вмовили чоловіка жити. Врятований перебував у депресивному стані, його шпиталізували до лікарні. Як важливо, коли у складний момент твого життя поряд опиняються люди, які можуть знайти правильні слова й підтримати тебе. Це і є той святий обов'язок поліцейського: служити та захищати. Бережіть себе!

Опубликовано Патрульна поліція України 26 января 2018 г.