Author

Татьяна Николаенко

Главный редактор bykvu.com


9 Дек, 15:37
Депутат Андрій Осадчук: Якщо не ухвалимо закон, 1 січня все працюватиме як і раніше, і ніхто депутатів затримувати не зможе

Верховна Рада віпрацювала 100 днів. За цей час суспільство більше рефлексувало на скандали, що траплялись з депутатами, ніж на законодавство. Тим часом дуже багато законів несуть в собі ризики для держави, і необхідні правки доводиться вносити в авральному порядку. 

Опубликовано в Мысли 

3 Дек, 20:13
«Ваша справа Труба»: як іде війна за ДБР

Рік тому робота ДБР починалася з тіндер-скандалу, до якого був втягнутий очільник ДБР Роман Труба та його заступниця Ольга Варченко. За рік роботи інституції її керівник знову став фігурантом скандалу через записи у власному кабінеті, і його тихо прибирають з посади завдяки змінам у законодавстві. Як Роман Труба шукав два роки сильну руку згори, а впіймався на гачок прослушки розбиралися Букви.

Опубликовано в Мысли 

2 Дек, 10:43
Страсти по «контрабасу»: удастся ли новой власти посадить Альперина

Бизнесмен Вадим Альперин уже не раз оказывался в суде, но каждый раз ему удавалось выйти сухим из воды, задействовав своих лоббистов. Также интересно, что брат задержанной Скомаровой работает в НАБУ, а его непосредственный начальник - Калужинский, которому и пробовал дать взятку Альперин.

Опубликовано в Мысли