Водинадцяте iForum відкриє вікно можливостей для численних відвідувачів – цього року організатори очікують понад 12 тис. учасників. Сім напрямів, експозона цікавинок від ІТ-ринку, футуристичне “Місто Майбутнього”, безліч корисних знайомств та розмов.

Голова оргкомітету форуму Олександр Ольшанський: “iForum-2019 буде про майбутнє. Світ знаходиться в точці, за якою “матриця зламається”, – нас очікують величезні зміни у всій системі: від освіти до технологій. Це шалений світовий тренд, і про це будемо говорити на конференції, де з’явився новий напрям – “Майбутнє”.

Ігор Новіков, керівник напряму “Майбутнє”: “Світом править конвергенція. Неможливо говорити про освіту без контексту технологій, бізнесу та суспільства. Водночас немає сенсу говорити про інновації, не розглядаючи питання радикальних змін в освіті. Скінчилась епоха знань в окремих підручниках. Та й самі підручники не встигають за змінами. Саме тому цього року на основі напрямів “Інновації” та “Освіта” ми створили новий – “Майбутнє: технології, бізнес, освіта, суспільство”. Тут ми обговоримо все, що формуватиме нашу дійсність найближчі десять років”.

Дмитро Базилевич, керівник напряму Digital FUN: “У цифровому світі люди також шукають хліба й видовищ. І якщо “хліб” – це до напряму “Бізнес”, як його ефективно продавати – до напряму “Реклама”, то за видовищами – велкам до напряму Digital FUN. Цього року Digital FUN буде про те, який кіберспорт нам потрібен, чим саме Adult-індустрія рухає прогрес і навіщо люди взагалі роблять відеоігри. Спеціальний бонус: пояснимо, чому на Digital FUN не говорять про гейміфікацію.

Євген Шевченко, керівник напряму “Реклама”: “Інтернет – найбільше медіа в нашій країні за рекламними бюджетами. Всеукраїнська рекламна коаліція впевнена, що у 2019 році на інтернет-рекламу буде витрачено більше, ніж на ТБ+радіо. Це означає, що інтернет стає головним каналом комунікації та продажів для багатьох бізнесів. Тож цього року напрям “Реклама” буде присвячений новим рекламним технологіям, збільшенню ефективності використання вже відомих інструментів та креативу у рекламі. Усе це – важливі складові Інтернет-маркетингу в кожній компанії, яка хоче збільшити продажі та залучити більше нових клієнтів”.

Дмитро Бірюков, “Місто Майбутнього”: “У 2019-му наше місто – це роботи та штучний інтелект. Із цікавих спойлерів: VR-гра з повним “зануренням” у Чорнобиль до аварії на АЕС та освітній інтерактивний рюкзак”.

Денис Довгополий, керівник напряму “Стартапи”: “Цього року наш напрям збільшує тривалість до повного дня. А також зросте кількість англомовних спікерів. Як завжди, ми сфокусуємось на 20-хвилинних доповідях, які даватимуть відповіді на питання, базуючись на особистому досвіді спікера, наданій ним методології та кейсах”.

Сергій Корж, керівник напряму “Технології”: “iForum-2019 не стане винятком: ми розглянемо найбільш трендові фреймворки та платформи, обговоримо нові підходи до побудови високонавантажених систем, а також – коли й як варто застосовувати технології машинного навчання та обробки природних мов”.

Арсеній Фінберг, керівник напряму “CRM&Лояльність”: “Головний акцент цього року буде спрямовано на практику: ми розглядатимемо реальні кейси запровадження/використання CRM/ERP систем в українських компаніях”.

Артур Оруджалієв, керівник напряму “Бізнес”: “Ми традиційно зберемо лідерів українського та міжнародного ІТ-бізнесу. Топ-менеджери великих компаній поділяться унікальним досвідом перемог та помилок, розкажуть про конкуренцію та завоювання нових ринків. А також спрогнозують, що чекатиме на нас завтра”.

Та головний напрям iForum`у – це нетворкінг. Купуючи квиток, ви отримуєте найдемократичніший доступ до найцікавіших людей галузі, синергія яких і створює майбутнє.