Сьогодні в Києві з самого ранку і до завершення всіх святкових заходів правопорядок забезпечують 6000 правоохоронців.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва, посилаючись на інформацію начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрія Крищенко.

“Під час святкових заходів у місті протягом всього дня загалом порядок охоронятимуть 6000 працівників поліції разом із Національною гвардією України та Державною службою з надзвичайних ситуацій”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, за словами Крищенка, налагоджена тісна співпраця зі Службою безпеки України.

“Ми будемо забезпечувати правопорядок під час святкового параду, проведення всіх масових заходів, концерту, футбольного матчу. Поліція готова працювати, щоб свято пройшло спокійно і без ексцесів”, – підкреслив Крищенко.

Відмічається, що поліція працює із п’ятої ранку. Зокрема, вибухотехніки та кінологи перевірили локації, де будуть проходити акції.

“Дякуємо, що кияни та гості столиці із розумінням ставляться до поверхневих перевірок, у тому числі на фільтраційних центрах на вході до місць проведення заходів. Адже це робиться задля безпеки, оскільки у державі залишається терористична загроза. Поліція працює, щоб свято пройшло спокійно, без порушень правопорядку, щоб ніщо не заважало громадянам відзначати День Незалежності України”, – підсумував начальник Нацполіції Києва.

пол1

пол2

пол3

пол4

пол5

пол6

Фото: Нацполіція

В Україні сьогодні, 24 серпня 2018 року, відзначають День Незалежності. Державне свято відзначається щороку на честь прийняття Верховною Радою УРСР постанови та Акту проголошення незалежності України.