Дружина Президента України Марина Порошенко для святкування Дня Незалежності обрала образ, створений для неї українським дизайнером Лілією Братусь і художницею Ольгою Дворянською.

Про це повідомляє видання Vogue.

Так, перша леді з доньками під час святкування з’явилися на публіці в шовкових сукнях прямого крою з авторським принтом. В той же час, син Порошенків був одягнений в офіційно-діловий костюм. 

“Уже кілька років я виношувала ідею створення колекції в стилі Etno Concept, тому робота з першою леді стала для нас одночасно викликом і можливістю показати те, що вже давно жило в голові”, – зазначила засновниця ательє індивідуального пошиття одягу “Lili Bratus Atelier” Лілія Братусь.

Зазначається, що ключовою ідеєю стало поєднання сучасних форм з національною символікою.

“Я дуже люблю ручну вишивку, але ми хотіли показати щось нове, зробити інше. Тому було прийнято рішення запросити художницю Ольгу Дворянську”, – додала дизайнер.

В свою чергу Дворянська підкреслила, що під час розробки орнаменту використали вишивку козацької старшини. Зокрема, вони вибрали елементи, які сподобалися та інтерпретували їх.

марина порошенко

Фото: Vogue

Сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України у Софійському соборі Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко та дітьми помолились за Україну.