Фракция партии “Самопомич” в Киевском городском совете приняла решение о роспуске.

Об этом сообщает пресс-служба Объединения “Самопомич” в Facebook.

“У депутатов был выбор – осудить коррупционную аферу Сергея Гусовского, которую обнаружило внутрипартийное расследование, или же выбрать круговую поруку. Смелости, к сожалению, не хватило. После такого самороспуск – это, пожалуй, единственный выход. Начинаем процедуру отзыва всех депутатов, которые голосовали за коррупционное решение. Материалы расследования передаем в НАБУ и НАПК (Национальное агентство противодействия коррупции)” – говорится в заявлении.

Фракція «Самопомочі» у Київраді саморозпустилась

Фракція «Самопомочі» у Київраді саморозпустилась. У депутатів був вибір – засудити корупційну аферу свого колеги, яку виявило внутрішньопартійне розслідування, або ж обрати кругову поруку. Сміливості, на жаль, не вистачило. Після такого саморозпуск – це, мабуть, єдиний вихід. Розпочинаємо процедуру відкликання всіх депутатів, які голосували за корупційне рішення. Матеріали розслідування передаємо у НАБУ і НАЗК. Суть викритої афери – у відео.

Опубліковано Об’єднання “Самопоміч” Вівторок, 11 вересня 2018 р.

Так, спецкомиссия партии обнаружила, что один депутат захватил 12 участков земли в Киеве возле озера Витовец.

Семья Романа Марченко незаконно получила участки земли, на которых построила огромный особняк. При попытке узаконить еще шесть участков земли, депутаты Киевсовета из “Самопомочи”, “Батькивщини”, “Едности” і “Солидарности” попались на махинациях.

Напомним, Сергея Гусовского, Алексея Руденко, Сергея Харчука и Вадима Васильчука из-за участия в махинациях с дерибаном земли в Киеве исключили из партии.

Депутат Киевсовета Сергей Гусовский прокомментировал свое исключение из “Самопомочи”.

По его словам, два последних года депутаты пытались установить эффективные отношения между командами Киева и Львова.

“В начале избирательной гонки боязнь руководства партии относительно киевской команды стала причиной решения, которое было принято исполкомом партии”, – отметил депутат.

Стоит отметить, что обвинения в коррупции он никак не прокомментировал.

Про рішення партії

Те, що відбулося вчора, жодним чином не стало для мене несподіванкою. Виключення з партії чотирьох членів фракції «Об’єднання «Самопоміч» – Київ та ультиматум, висунутий іншим членам фракції, є нічим іншим, ніж спробою розправи з незручною київською командою. Протягом останніх двох років ми намагалися встановити ефективні стосунки між командами Києва і Львова. Піднімали такі питання, як ідеологія, цінності, практика управлінських рішень, демократичність внутрішньопартійних процедур. На жаль, на початку виборчих перегонів острах керівництва партії щодо київської команди став причиною рішення, яке було прийнято виконкомом партії. Мені дуже сумно констатувати, що це рішення цілком і повністю відповідає практикам 37-го року. Про подальші дії фракція визначиться на своєму засіданні в понеділок, 10 вересня. Прес-брифінг відбудеться вранці у вівторок, 11 вересня. Час і місце проведення прес-брифінгу ми повідомимо невдовзі.

Опубліковано Сергій Гусовський П’ятниця, 7 вересня 2018 р.

В июле 2016 года в Сети появилось видео, на котором вице-спикер Парламента, народный депутат от партии “Самопомич” Оксана Сыроид и депутат Киевсовета от партии “Самопомич” Сергей Гусовский появились на служении в нетрадиционной церкви “Возрождение”, лидером которой является скандальный пастор Владимир Мунтян.