Про це повідомляє британське видання The Guardian.

У вересні 84-річного Берлусконі  ушпиталили  через зараження коронавірусом. Він розповідав, що це був найгірший період його життя.

За словами лікарів, попри ранню стадію виявлення коронавірусу, політик перехворів украй складно, оскільки у нього діагностували “найважче вірусне навантаження”.

“Це жахливий вірус… Я щосили намагаюсь повернутись до нормального життя… сподіваюсь, мені вдасться та я повернусь до звичного темпу життя”, – казав Берлусконі.

Однак, у вересні Берлусконі виписали через 10 днів. За словами лікарів, більшість італійців такого ж віку, як політик, не змогли пережити захворювання.

Після ушпиталення Берлусконі закликав італійців носити захисні маски, часто мити руки та дотримуватися норм соціального дистанціювання.

На початку квітня Берлусконі проходив плановий медичний огляд, і лікарі вирішили знову його ушпиталити, аби перевірити варіант щодо можливих ускладнень внаслідок перенесеного коронавірусу.

Через 24 дні його виписали. Берлусконі повернувся на свою віллу в Аркорі (неподалік від Мілану).

Як відомо, Берлусконі — італійський політик, колишній прем’єр-міністр Італії, один з найзаможніших медіамагнатів країни, третя людина в списку найзаможніших людей Італії за версією журналу Forbes у 2011 році. Він є власником ФК “Мілан” та холдингу Fininvest, який об’єднує близько 150 компаній.

Навіть після того, як Берлусконі перестав бути прем’єр-міністром у 2011 році, він продовжив підтримувати контакти з президентом Росії Володимиром Путіним. У вересні 2015 року Берлусконі відвідав незаконно анексований Крим, де пробув кілька днів і мав приватну зустріч з російським лідером Володимиром Путіним. У відповідь на це Україна заборонила йому в’їзд на три роки. 

У 2014 році Берлусконі критикував США, НАТО та ЄС за “смішні та безвідповідальні санкції” стосовно РФ, запроваджені через агресію на Донбасі та окупацію Криму. Він заявляв, що РФ “не може не захищати українських громадян російського походження, яких вона вважає братами”.

  • У вересні у колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі діагностували коронавірус COVID-19. Політика ушпиталено.