Про це повідомляє пресслужба Міжнародного союзу біатлоністів (IBU).

“Рішення про перенесення заходу було ухвалено Виконавчим комітетом в світлі поточної ситуації в Білорусі і для забезпечення впевненості в плануванні організаційних комітетів, національних федерацій і їхніх команд”, — йдеться в релізі IBU.

В наслiдок цієї зміни стартовий етап сезону 27-28 листопада 2021 року переноситься в Естерсунд.

Швеція прийме перші два етапи Кубка світу: з 27 по 28 листопада і з 2 по 5 грудня поточного року. Раніше планувалось, що стартовий етап відбудеться в Контіолахті, Фінляндія.

• У січні українська біатлоністка Юлія Джима виграла “срібло” в індивідуальних перегонах на 15 км на етапі Кубка світу в Антхольц-Антерсельві. Це була перша медаль для України з біатлону в сезоні.
  • 30 січня українець Артем Прима завоював золоту медаль з біатлону на чемпіонаті Європи, який проходить у польському місті Душники-Здруй.
  • 20 лютого українські спортсменки завоювали першу медаль на чемпіонаті світу з біатлону. Анастасія Меркушіна, Юлія Джима, Дар’я Блашко та Олена Підгрушна посіли третє місце у жіночій естафеті.