Про це повідомляє телеканал CNN.

У понеділок Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) розширило дозвіл на використання вакцини в екстрених випадках для молодшої вікової групи. Консультативна група Центрів з контролю і профілактики захворювань (CDC) розглянула ці дані  і ухвалила рішення рекомендувати застосування вакцини у новій віковій групі.

“Вакцина Pfizer-BioNTech проти  Covid-19 рекомендується особам віком 12-15 років серед населення США відповідно до дозволу FDA на екстрене використання”, – вирішив комітет.

“Це ще один крок до отримання імунітету та наближення пандемії до кінця”, – сказав Хосе Ромеро, який очолює ACIP, а також є міністром охорони здоров’я Арканзасу.

Очікується, що директорка CDC Рошель Валенскі швидко підпише рекомендацію.

Імунізація може розпочатися відразу ж після підписання рекомендації.

Раніше FDA дозволило щеплення підлітків віком від 16 років у екстрених випадках.

  • Європейська комісія офіційно затвердила контракт з американською фармацевтичною компанією Pfizer та німецькою BioNTech про постачання ще 1,8 млрд доз вакцини проти коронавірусу COVID-19.
  • На Всесвітньому конгресі вакцин (World Vaccine Congress Washington 2021) препарат компанії Moderna і Національного інституту здоров’я США (NIH) визнали найкращою вакциною проти COVID-19.