Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на компанію з кіберзахисту Yarix.

Так, у вівторок стало відомо, що база, яка містить приблизно 160 гігабайтів імен, телефонних номерів, паролів і даних, які, можливо, пов’язані з платіжними системами клієнтів, продається у даркнеті за 85 000 тисяч доларів.

“Попри те, що неавторизована третя сторона мала доступ до номерів IBAN та податкових номерів протягом короткого проміжку часу, ми запевняємо, що доступ до даних кредитних/дебетових карток не було вкрадено”, – заявив представник Glovo.

Агентство не змогло перевірити, чи дійсно ця інформація виставлена на продаж. Однак 4 травня Forbes заявив про витік даних Glovo.

Мірко Гатто, головний виконавчий директор Yarix, заявив, що його компанія змогла отримати витяги з викраденої бази даних, яка охоплювала реквізити сплати та облікові дані доступу до Glovo.

“Користувачам Glovo рекомендується змінити свій пароль і стежити за своїми кредитними картками, щоб переконатися у відсутності аномальних платежів”, – сказав Гатто.

  • Раніше повідомлялося, що власникам гаджетів від Apple, які оновили iOS до версії 14.5, почали приходити повідомлення в Facebook і Instagram, що соцмережі збирають їхні особисті дані, щоб залишатися безоплатними.