Композиція оприлюднена на офіційному YouTube-каналі гурту.

Зазначається, що новий трек “звучить як магія і поглинає, занурює у таємничий світ мавок та сон-трави, де посеред ночі блукає загублений вогник, а блискавки крають лілове небо навпіл, цілунки прохолодні як м’ята, трава прим’ята і несила пручатися всеохопній силі Любові”.

Варто зазначити, що це перший сольний трек гурту за півтора року. Композиція уже набрала майже 300 тисяч переглядів на YouTube.

“Ця пісня дуже особлива: вона про казкову дівчину та її першу закоханість. Думаю, вона буде до душі усім, незалежно від віку. Особливо напередодні літа, адже вона дуже свіжа, під неї можна розчинятися у танці та нових почуттях”, – зазначила солістка гурту Саша Заріцька.

Варто зазначити, що гурт випустив свій новий сингл у форматі NFT-токена (невзаємозамінного токена). Він розміщений на блокчейн платформі Proof-of-Love.com.

NFT-токен – унікальний цифровий актив, який зберігається в блокчейні та дає ексклюзивне право на фото, відео, аудіо, твіти та інші подібні цифрові товари.

Кожен NFT є унікальним: його не можна підробити або замінити. Це дає змогу  власнику закріпити свої права на певний унікальний об’єкт.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KAZKA SVIT (@kazka.band)

  • У серпні минулого року український гурт KAZKA, який брав участь у національному відборі на “Євробачення-2019”, презентував відеокліп на свій трек “Пісня Сміливих Дівчат”.
  • У жовтні український гурт KAZKA представив кліп на пісню “Острів”. Відеоробота знімалася у Зоні відчуження впродовж одного дня в рамках проєкту “Звуки Чорнобилю”.
  • У листопаді гурт української співачки Олександри Заріцької KAZKA презентував перший трейлер свого мультсеріалу “Таємниця Чарголосу”.