Про це повідомляє видання Variety. Фото були опубліковані в офіційному Instagram-акаунті HBO.

Знімання приквелу стартувало у квітні цього року.

Очікується, що на екрани “Дім дракона” вийде у 2022 році (всього має бути 10 серій).

Приквел заснований на книзі Джорджа Мартіна “Полум’я і кров”.

Події розгортатимуться за 300 років до тих, що були описані у “Грі престолів”, у час, коли королівський дім Таргарієнів перебував на піку своєї могутності.

Відтак, головними героями будуть представники династії Таргарієнів, пращурів Дейнеріс Таргарієн, які правили Вестеросом упродовж століть.

За сюжетом після смерті старого короля принц і принцеса Таргарієн почнуть боротьбу за трон, і кожного спадкоємця підтримає своя партія сподвижників. Це призведе до початку громадянської війни на Вестеросі, відомої як “Танець драконів”.

До фільмування нового серіалу залучений сам Джордж Мартін, а також Мігель Сапочнік, режисер кількох серій “Гри престолів”.

Раніше став відомий акторський склад. Так, Емма Д’Арсі зіграє принцесу Рейнір Таргарієн; Стів Туссен – Корліса Веларіона або “Морського змія”; Педді Консідайн – короля Візеріса і Таргарієна; Метт Сміт – принца Деймона Таргарієна; Олівія Кук – Алісенту Хайтауер; Ріс Іванс – Отто Хайтауера.

На першому із опублікованих фото зі зйомок представлені принц Деймон Таргарієн та принцеса Рейнір Таргарієн.

Фото: HBO

На другому – лорд Корліс Веларіон на прізвисько “Морський змій”.

Фото: HBO

На іншому фото представлені Отто Хайтауер і його донька Алісента.

Фото: HBO

Як відомо, серіал “Гра престолів” виходив на екрани з 2011 по 2019 роки (всього вісім сезонів).

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений HBO (@hbo)

  • Раніше повідомлялося, що канал HBO запустив розробку другого приквелу “Гри престолів” – ним стане серіальна адаптація циклу новел Джорджа Р.Р. Мартіна “Історії про Дунка і Ейгона”.
  • У березні стало відомо, що американський письменник-фантаст, сценарист і продюсер Джордж Мартін уклав довгострокову угоду з HBO.