ЗеПорушення

48

Всего нарушений

18

Максимум без нарушений

Переселенцям без реєстрації дозволили отримувати права і реєструвати авто

У середу, 2 червня, Кабінет Міністрів уможливив внутрішньо переміщеним особам без реєстрації отримувати посвідчення водія та здійснювати державну реєстрацію транспортних засобів.

Среда, 2 июня 2021, 17:56

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Уряду.

Передбачається, що громадяни з-поміж внутрішньо переміщених осіб без реєстрації матимуть змогу  отримувати посвідчення водія та допуск до керування транспортними засобами, а також здійснювати державну реєстрацію (перереєстрацію) та зняття з обліку транспортних засобів.Йдеться про  автомобілі, автобуси, а також самохідні машини, сконструйовані на шасі автомобілів, мотоцикли усіх типів, марок і моделей, причепи, напівпричепи, мотоколяски, решту прирівняних до них транспортних засобів та мопедів.

До цього  за відсутності відомостей про зареєстроване місце проживання в документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, або в Єдиному державному демографічному реєстрі, ВПО були позбавлені такої можливості.

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій зазначили, що наразі зареєструвати місце проживання на тимчасово окупованих територіях України неможливо, зазначені зміни дадуть змогу  отримати зазначені послуги, користуючись довідкою ВПО.

Теги: водійське посвідчення, переселенці, водійське посвідчення, переселенці, реєстрація автомобілів

Читать #Буквы в Telegram и в Facebook