Про це повідомила начальниця Відділу комунікації поліції Луганської області Тетяна Погукай.

Чоловік розповів поліціянтам, що у 2015 році він вступив до лав НЗФ так званої “ЛНР”, де обіймав посаду заступника командира взводу батальйону “Заря”, який дислокувався на території обласного військкомату у Луганську.

Зі слів чоловіка, за  пів року через конфлікт з командиром та погані умови служби він залишив лави батальйону та вступив до іншого батальйону бойовиків – “Брянка СССР”. За свою “службу” чоловік отримував зарплатню в розмірі 15 000 російських рублів, але згодом також розчарувався в ідеях бойовиків,  залишив їх лави та поїхав на заробітки до РФ.

Надалі повернувся на підконтрольну Україні територію до рідного міста Сєвєродонецьк.

“У рамках відкритого за даним фактом кримінального провадження за ч. 2 ст. 260 КК України “Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань” чоловікові повідомлено про підозру. Слідчі завершують досудове слідство та незабаром скерують до суду обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження”, – додали в поліції.

  • Напередодні неповнолітня мешканка самопроголошеної псевдореспубліки “ДНР” перетнула мінні поля і прийшла на лінію розмежування, щоб потрапити на підконтрольну Україні територію.