Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив в етері шоу “Свобода слова” на телеканалі “Україна”.

У п’ятницю, 28 травня, заступник міністра закордонних справ Євген Єнін заявив, що пакет санкцій проти білорусів, які підтримують режим невизнаного президента Білорусі Олександра Лукашенка, вже передали на розгляд РНБО.

“Уряд України солідаризувався з позицією своїх міжнародних партнерів, насамперед Європейського союзу. Міністерство закордонних справ підготувало відповідний санкційний пакет, який передано до розгляду РНБО. Ми сподіваємося, що найближчим часом цей пакет буде розглянуто і наслідком цих рішень стане указ президента”, – заявив він.

Утім ввечері того ж дня Данілов проінформував, що Кабінет Міністрів поки відповідного пакета на розгляд РНБО не передавав.

“Я хочу сказати, що у нас є процедури. При всій повазі до пана Єніна. Документи має подавати Кабінет Міністрів. Це питання має бути спочатку проговорене на засіданні Кабінету Міністрів, КМУ має відповідне прийняти рішення. Якщо таке рішення і подання від прем’єр-міністра буде, то, звичайно, ми будемо таке питання розглядати. На цю хвилину таких документів у нас ще немає”, — сказав Данілов.