Про це повідомляють #Букви.

У вівторок, 15 вересня, в Тирасполі на стадіоні “Шериф” відбувся матч донецького “Шахтаря” з тираспольським “Шерифом”.

Перший гол “Шахтар” пропустив на 16 хвилині від нападника Адама Траоре. Він замкнув простріл з правого флангу й відкрив рахунок.

Другий гол головою забив Момо Янсане на 62 хвилині, він замкнув навіс із лівого флангу. Двічі м’яч подавав Крістіано.

“Шериф” (Тирасполь) – “Шахтар” (Донецьк) – 2:0 (1:0)

Тирасполь, стадіон “Шериф”

Арбітр — Деніз Айтекін (Німеччина)

Голи: 1:0 А. Траоре (16), 2:0 Янсане (62)

“Шахтар”: Пятов (к), Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Майкон, Маркос (Патрік, 65), Тете (Марлос, 46), Педріньйо, Фернандо (Мудрик, 65), Л. Траоре

“Шериф”: Атанасіадіс, Костанца, Арболеда, Дуланто, Крістіано, Аддо, Себастьєн Тілль, Адама Траоре, Коловос, Кастаньєда (к), Якшибоєв

• Далі “Шахтар” зіграє з італійським “Інтером” у другому турі Ліги чемпіоні 28 вересня. Матч відбудеться на НСК “Олімпійський” і розпочнеться о 19:45.
  • Нагадаємо, що “Шахтар” вшістнадцяте у своїй історії розпочинав в груповому раунді Ліги чемпіонів.