ЗеПорушення

48

Всего нарушений

18

Максимум без нарушений

США блокують імпорт продукції Uniqlo через проблеми з примусовою працею в Китаї

Уряд США заблокував постачання сорочок бренду Uniqlo, яким керує компанія Fast Retailing Co., за порушення заборони на імпорт в США товарів, пов'язаних з ймовірною примусовою працею в Синьцзян-Уйгурському автономному районі Китаю.

Суббота, 22 мая 2021, 13:49

Про це повідомляє The Business of Fashion.

Служба митно-прикордонної охорони конфіскувала сорочки в порту Лос-Анджелеса.

У митному документі наголошується, що Uniqlo аргументувала і представила докази того, що бавовна-сирець, що використовується для виробництва сорочок, не була отримана з синьцзянського виробничо-будівельного корпусу.

Проте, Uniqlo не надала достатньо інформації, щоб встановити, що товари не були частково зроблені примусовою працею в китайському регіоні Синьцзян.

Цього року світові виробники одягу виявилися втягнутими в суперечки навколо бавовни з Синьцзяна, а уряди західних країн, такі як США, вживають жорстких заходів щодо товарів з цього регіону.

  • У березні в Китаї розгорівся скандал, коли місцеві державні ЗМІ та користувачі Мережі поширили заяву бренду H&M, в якій описувалося його зобов’язання припинити використання бавовни з провінції Синьцзян. Причина – повідомлення про те, що Китай використовує примусову працю уйгурів для збирання бавовни в Синьцзяні.
  • Раніше повідомлялося, що Burberry став першим люксовим брендом, який стикнувся з негативною реакцією з боку влади Китаю через відмову використовувати синьцзянську бавовну. Вважається, що ця бавовна може бути вирощена уйгурами в умовах примусової праці.
  • У січні в США звинуватили владу Китаю в геноциді уйгурів і представників інших етнічних і релігійних меншин в Сіньцзян-уйгурському автономному районі (СУАР).

 

Теги: Uniqlo, Китай, праця, Сіньцзян, США

Читать #Буквы в Telegram и в Facebook