Про це повідомляє британська телерадіокомпанія ВВС.

Інцидент стався в середу, коли танкер з киснем заправляв резервуар для зберігання в лікарні Закира Хуссейна в місті Нашик.

Незрозуміло, як сталася аварія і чому було перервано постачання кисню пацієнтам.

Офіційні особи заявили, що кисень не надходив в апарати ШВЛ близько 30 хвилин, що призвело до загибелі людей.

“Ми розглянемо це питання і приймемо заходи”, – сказав міський комісар Кайлаш Джадхав.

“Ми наполягаємо на суворому покаранні для винних”, – сказав Амол Вьяваре, чия бабуся була однією з пацієнтів, які померли через брак кисню.

Махараштра, де розташований Нашик, є одним зі штатів Індії, які найбільше постраждали від коронавірусу, і стикається з величезною нестачею кисню.

  • Нагадаємо, Індія переживає серйозну другу хвилю COVID-19, і багато штатів щосили намагаються впоратися зі зростаючим числом нових захворювань.
  • Напередодні повідомлялося, що щоденна кількість випадків COVID-19 в Індії зросла до рекордних 273 810 в понеділок, оскільки система охорони здоров’я не справляється з кількістю пацієнтів.
  • Раніше повідомлялося, що сотні паломників та дев’ятеро релігійних лідерів виявилися інфікованими коронавірусом COVID-19 після святкування фестивалю Кумбха Мела.
  • 15 квітня Індія повідомила про рекордні 200 тисяч нових випадків захворювання на COVID-19, а фінансовий центр Мумбаї був заблокований, оскільки багато COVID-лікарень повідомили про серйозну нестачу ліжок і запасів кисню.