Про це повідомляє американський телеканал CNN.

Придбати квитки для входу до  парку можна лише через систему бронювання. Всі відвідувачі та діти віком від 2 років — мають  бути в захисних масках під час відпочинку в парку розваг.

“З моменту відкриття ми слідували рекомендаціям органів громадської охорони здоров’я, державних установ і нашої власної команди експертів по здоров’ю і безпеці при оцінюванні й  оновленні заходів з охорони здоров’я і безпеки, щоб запобігти поширенню коронавірусу… Ми продовжимо дотримуватися вказівок керівників сфери охорони здоров’я і безпеки в майбутньому і  що найбільш важливо — заохочуватимемо людей проходити вакцинацію”, – йдеться в заяві керівництва парку Disney.

На сьогодні більшість парків розваг Disney відкрито для відвідувачів. Квитків вже майже немає — все заброньовано.

У парках слід  бути в масці, дотримуватися соціального дистанціювання. Керівництво вирішило скоротити кількість відвідувачів парку протягом дня.

Раніше влада Каліфорнії планувала відкрити парки Disneyland 1 квітня. Готель Grand Californian, розташований на території парку Disneyland, відкриється 29 квітня. Два інших готелі, Disney’s Paradise Pier Hotel і Disneyland Hotel, відкриються пізніше.

  • В липні в Парижі відновив роботу Disneyland після паузи через епідемію коронавірусу.