Про це повідомляє американський телеканал CNBC.

Бензину немає на більшості АЗС Вашингтона. На 81% столичних АЗС поки немає бензину.

Однак президент США Джо Байден сказав, що до вихідних бензин буде на всіх заправках, а в компанії зазначили, що повністю відновили роботу трубопроводу.

В середньому ціна на бензин в країні зросла майже до 3,04 долара за галон. Це найвища ціна з жовтня 2014 року.

У компанії пояснили, що почали постачати паливо в середу. Однак  спершу пальне отримали танкери та вантажний автотранспорт, й лише після цього паливо почали передавати на АЗС.

Дефіцит бензину несуттєво скоротився у штатах Флорида, Мериленд. Гострий дефіцит зберігається у Північній Кароліні.

У цілому, попит на бензин у США зменшився  на 12,6%.

  • Минулого тижня стало відомо, що американська енергетична компанія Colonial Pipeline, яка є оператором одного з найбільших у США трубопроводів, стала жертвою хакерської атаки. У компанії дізналися про кібератаку у п’ятницю, 7 травня. Під час атаки була застосована “програма-вимагач”. Федеральне бюро розслідувань уже підтвердило, що за кібератаку відповідальна злочинна група DarkSide.
  • Уряд США в неділю ввів надзвичайний стан після того, як найбільший паливопровід в США піддався кібератаці з використанням програм-вимагачів.
  • Американські штати на півдні на південному заході країни повідомили про те, що на деяких автозаправних станціях вже закінчився бензин. Американці купують більше палива, ніж потрібно, бо бояться, що налагодити роботу трубопроводу Colonial Pipeline не вдасться.
  • За даними агентства Bloomberg, Colonial Pipeline виплатила хакерам майже 5 мільйонів доларів у криптовалюті, аби вони розблокували їх роботу. В компанії кажуть, що це неправда.