Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Сторони підписали угоди, які передбачають реалізацію проєктів щодо:

  • постачання 130 електротягів компанією “Альстом” на загальну суму до 900 млн євро. Рівень локалізації виробництва становитиме 35%.
  • постачання спеціалізованої рятувальної техніки для роботи на висотних будівлях, 370 автодрабин на суму до 300 млн євро. Цей проєкт має стати основою для оновлення пожежної техніки для гасіння пожеж та рятування людей у висотних будівлях.
  • поліпшення водопостачання у Луганській області на суму 70 млн євро. Доступ до якісної питної води отримають мешканці понад 20 міст та селищ.
  • поліпшення водопостачання у Києві на суму 70 млн євро. Реалізація проєкту дасть змогу поліпшити  якість питної води в столиці України для понад 25% її мешканців.

“Усі проєкти передбачають локалізацію на українських підприємствах від 30% та вище. Що цілком відповідає нашій стратегії розвитку національного виробництва”, — зауважив Денис Шмигаль.

Зі свого боку Міністр економіки, фінансів та відновлення Французької Республіки Бруно Ле Мер наголосив, що Україна має значний економічний потенціал і можливості. Він додав, що в України та Франції багато спільного для того, щоб спільно працювати на майбутнє.

  • Міністерство фінансів України підтвердило #Буквам, що підготувало законопроєкт “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень”, в рамках якого пропонує оподатковувати всі автомобілі, вартість яких перевищує 1,2 млн гривень.