Згадуючи весілля століття, #Букви простежили, як змінилася роль Кейт Міддлтон у королівській родині і якою вона стала за роки шлюбу.

З моменту весілля і до сьогоднішнього дня Кейт Міддлтон і принц Вільям стали батьками трьох малюків. У 2013 році на світ з’явився принц Джордж, у 2015-му – принцеса Шарлотта, а три роки тому у пари з’явився третій малюк – принц Луї. Незважаючи на величезну кількість обов’язків, Кетрін намагається якомога більше часу присвячувати дітям, на дні народження пече їм печиво і робить знімки для сімейного фотоальбому. Сім’я для Кейт завжди залишається у пріоритеті.

Герцоги Кембриджські з дітьми плескають у долоні опікунам Національної служби охорони здоров’я в рамках програми BBC Children In Need and Comic Relief ‘Big Night In у Лондоні, 2020 рік

І це те, до чого вона йшла досить довго.

Історія Кейт Міддлтон – історія не тільки про Попелюшку, яка зустріла принца, а й про соціальний ліфт: дівчина зі звичайної британської сім’ї подолала дуже нелегкий шлях адаптації до королівської публічності, боротьби з переслідуванням і насмішками у ЗМІ з приводу довгих залицянь принца – і до світового захоплення якостями її характеру, стилем і манерою триматися на публіці подібно королеві, ніби виховували це в ній з ранніх років.

Кейт Міддлтон народилася у звичайній родині в Беркширі: її батьки – стюардеса та авіадиспетчер, а пізніше – успішні підприємці в авіації. Сьогодні сім’я Кейт володіє компанією Party Pieces, яка постачає товари для організації дитячих вечірок. Свого часу Кейт вчилася у престижному коледжі Marlborough, який наразі відвідує кузина принца Вільяма Євгенія Йоркська, а потім вступила до шотландського університету Сент-Ендрюс на факультет історії мистецтв. Саме там дівчина познайомилася зі спадкоємцем британського престолу. По суті з принцом Вільямом вона знайома майже 20 років.

У 2003 році Кейт і Вільям почали зустрічатися, з кожним роком привертаючи до себе увагу громадськості.

Роль нареченої принца для Кейт Міддлтон виявилася непростою. Коли її стосунки з Вільямом вперше було розкрито у 2004 році, її переслідували папараці буквально всюди, де вона була. Міддлтон пережила найбільш нахабні вторгнення в її приватне життя. Наприклад, коли її знімки топлес у відпустці, зроблені папараці, стали з’являтися в європейських бульварних журналах. Королівські джерела кажуть, що все стало настільки погано, що вона була змушена на деякий час залишити Лондон.

Втомившись від переслідувань, у жовтні 2005 року адвокат Кейт подав до суду на журналістів. Уже наступного року у Європейський суд з прав людини звернувся принц Вільям, коли німецький журнал Das Neue опублікував фото квартири батьків Міддлтон у Лондоні, а до самої Кейт приставили ​​цілодобову охорону.

Газети були одержимі тим, що вони вважали прикладом соціального сходження – як дівчині з середнього класу під час навчання в університеті вдалося закохати, а потім і одружити на собі другого спадкоємця престолу Великої Британії – хоч на це і знадобилися довгі роки та глузування, як-от прізвисько Waity Katie (“Кеті, що чекає”).

Незважаючи на те, що Кейт не могла похизуватися хорошим родоводом, у ній виховали чудові якості, які допомогли їй стати тим, ким вона є сьогодні. Лідерство, харизма, відкритість, безпосередність, щирість, скромність, вихованість. Усе це про Кейт Міддлтон, яка із задоволенням виконує обов’язки, які “звалилися” на неї після того, як вона вийшла заміж.

Офіційне фото до заручин Кейт і Вільяма, 2010 рік. Фото: Маріо Тестіно

Здається, через 10 років шлюбу їй вдалося знайти баланс між простим життям звичайної британки і представниці королівського двору.

Герцогиня Кетрін лише в крайніх випадках звертається по допомогу нянь, може сама сходити до супермаркету або вигуляти собаку, іноді готує домашню їжу та носить сукні демократичних брендів, які не соромлячись одягає не один раз. Куди б вона не поїхала – на військову базу чи в дитячу лікарню – їй завжди щиро раді.

2017 рік. Фото: Getty Images

Часто Кейт порівнюють з принцесою Діаною, і в певному сенсі Кейт Міддлтон стала порятунком для королівської сім’ї. Переступивши поріг Кенсінгтонських покоїв, вона ніби наблизила членів британської корони до простих людей, від яких вони сильно віддалилися після смерті Діани.

Завдяки Кейт імідж королівського двору було відновлено, адже вона завоювала симпатію багатьох не лише у Великій Британії, але і у всьому світі – про що красномовно свідчила преса, тон якої став більш поблажливим і навіть ласкаво захопленим.

Кейт Міддлтон і принц Вільям після прибуття в Бутан, 2012 рік. Фото: Getty Images

Кейт Міддлтон на відкритті реставрованого Блетчлі-парку, 2014 рік. Фото: Getty Images

Ще з першого дня шлюбу Кейт продемонструвала скромність і розумний підхід до витрати грошей платників податків – і цієї стратегії в королівській родині вона дотримується досі: макіяж на весілля Кейт Міддлтон робила самостійно.

Сьогодні висвітлення герцогині в ЗМІ виглядає теплим і підбадьорливим в усіх напрямках – чи то її стиль, чи образ матері або нечисленні інтерв’ю, особливо на контрасті з Меган Маркл, якій раз у раз дістається від журналістів.

Кейт повинна стати наступною принцесою Уельською, перш ніж вона стане королевою, і підготовка до цих двох ролей була нелегкою. Які б почуття не вирували у серці герцогині, у неї немає часу на інтриги, плітки та вияв емоцій на публіці. Крім лише щирої радості спілкування з підданими та іншими людьми якої б то не було національності. І в цьому вона сильно схожа з королевою Єлизаветою II.

Кейт Міддлтон і принц Вільям у Пакистані, 2019 рік
Фото: SAMIR HUSSEIN/GETTY IMAGES

Кейт Міддлтон впевнено і щодня йде на королівську передову і зосереджується на своїй роботі – або щоб почати загальнонаціональну розмову про психічне здоров’я, або щоб зосередити увагу на проблемах, пов’язаних з раннім дитинством.

Кейт Міддлтон на симпозіумі Royal Society of Medicine, 2018 рік

Коли вона займається цими темами, це натяк: Кетрін готова на довгострокову побудову своєї “кар’єри” в рамках королівського двору, і хоч у неї іноді й замкнутий, але завжди – дуже пристрасний характер.

Кейт Міддлтон і принц Вільям, 2011 рік.
Фото: Getty Images

За десять років шлюбу Кейт Міддлтон навчилася грамотно використовувати ЗМІ на свою користь, і тепер не уникає уваги, як раніше, а виходить у центр софітів преси, щоб завжди залишатися актуальною і розділяти разом зі своїм чоловіком і 95-річним монархом тягар відповідальності перед суспільством.

Прийшло розуміння, що ЗМІ відіграють центральну роль у поширенні її діяльності, формуванні іміджу, і Кейт використовує всі канали – чи то пресу, чи офіційні соціальні мережі, аби грамотно вибудувати свій образ успішної та сильної материнської фігури, що відповідає майбутній королеві. При цьому зберігає межі свого приватного життя і дає дозовану, але вичерпну інформацію про власну сім’ю та дітей.

Кейт Міддлтон із сім’єю під час візиту до Німеччини, 2017 рік. Фото: Getty Images

На відео, яке Кенсінгтонський палац опублікував днями, сім’я Кейт Міддлтон проводить день на пляжі. На іншому кадрі принцеса Шарлотта радісно тікає від батька, а принц Джордж іде за руку з мамою. Це дало рідкісну можливість побачити Кембриджів у ситуації, в якій вони насолоджуються часом з родиною.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Сьогодні можна впевнено сказати: Кейт Міддлтон безперечно готова виконувати головні завдання, коли настане час.

Пропонуємо подивитися підбірку найяскравіших фото герцогині Кетрін за останні десять років і простежити еволюцію її стилю.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)