Про це вона написала в Instagram.

Дорогий дідусю, нам вас дуже не вистачає. Ви були б так зворушені усіма словами на свою адресу, які я вислухала  останніми днями”, – написала вона.

Також онука Філіпа відзначила його дивовижну майстерність готувати барбекю та особливу пристрасть до пива.

“Люди згадують, як сиділи поруч з вами за вечерею або одного разу потиснули вам руку, згадують, як ви мимохідь привіталися, згадують, як багато означала  дня них нагорода імені герцога Единбурзького. Я ж пригадую, як вчилася готувати, малювати, читати. Я згадую, як сміялася з ваших жартів і розпитувала про ваше яскраве життя і службу на флоті. Я пам’ятаю, як підгоряли мої сосиски, і ви кинулися рятувати моє барбекю. Я пам’ятаю ваші руки, сміх і улюблене пиво. Я   згадуватиму вас, споглядаючи ваших дітей, онуків і правнуків”, – додала принцеса.

Онука принца Філіпа пообіцяла, що після його смерті уся королівська сім’я піклуватиметься про королеву Єлизавету II.

“Дякую за вашу відданість і любов до всіх нас і передусім до бабусі, про яку ми   дбатимемо  замість вас”, – завершила вона.

Чоловік Єлизавети II помер 9 квітня у віці 99 років. Церемонія поховання відбудеться 17 квітня у каплиці Святого Георгія в Віндзорському замку – початок о 15:00 за місцевим часом (17:00 за Києвом).

Відомо, що у зв’язку з пандемією коронавірусу похорон герцога Единбурзького відбудеться з деякими змінами. Прощання з членом королівської родини пройде без представників громадськості.

  • #Букви зібрали знакові фото, які розповідають про життєвий шлях герцога Единбурзького.
  • Член британської королівської родини принц Ендрю розповів, як королева Єлизавета II переживає відхід з життя чоловіка принца Філіпа. За його словами, вона “описала це як величезну порожнечу, яка залишилася в її житті”.
  • Герцог Единбурзький принц Філіп перед смертю покликав свого сина принца Чарльза та озвучив свою останню волю.