Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню Hollywood Reporter.

Еллен запевняє, що її рішення не пов’язано зі звинуваченнями в расизмі та булінгу. Вона звернула увагу на те, що її ток-шоу — лідер серед денних розважальних програм на телебаченні та нагадала про кількість отриманих премій.

За її словами, про завершення шоу вона вперше замислилася ще у 2019 році, однак остаточно змогла вирішити лише  тепер.

“Творчій людині постійно потрібно розв’язувати складні та цікаві завдання — яким би прекрасним не було шоу, воно перестало бути для мене цим завданням… Я не впевнена, що  робитиму далі, але це точно буде пов’язано з кіно”, – сказала Еллен, додавши, що також опікуватиметься проблемами, пов’язаними зі змінами клімату.

Про закриття шоу Еллен вперше заговорили в липні 2020 року. Тоді повідомлялося, що медіахолдинг WarnerMedia проводить перевірку стосовно її шоу щодо дискримінації персоналу, який бере участь у  підготовці до виходу шоу. Представники знімальної групи тоді скаржилися, що їх нібито несправедливо звільнили та заявили про расизм з боку керівництва.

Еллен визнала, що скандал вплинув на шоу, однак закрити його вона вирішила з інших причин.

Шоу The Ellen DeGeneres Show виходить з 2003 року. За весь час існування програма отримала 61 премію Emmy в різних номінаціях. У 2016 році телеведуча отримала з рук президента США Барака Обами Президентську медаль свободи — одну з найвищих нагород в США.

Минулого місяця в ефір вийшов 3-тисячний випуск шоу.

  • Американську телеведучу Шерон Осборн звільнили, звинувативши в расизмі. Це сталося на тлі нещодавнього інтерв’ю герцогині Сассекської Меган Маркл і її чоловіка принца Гаррі.