Трек опубликован на Facebook-странице группы.

“На месте тысячелетних лесов и гор планируется построить горнолыжный комплекс, навечно стирая с лица земли десятки километров уникальной природы”, – говорится в заявлении группы.

Александр Положинский отмечает: “Свидовец – прекрасный. Свидовец – важен. И ценен он именно в таком виде – едва цивилизованном, больше – исхоженном, меньше – изъезженном. Я бы очень хотел, чтобы таким он и оставался. В меру диким, в меру доступным”.

Ол.Ів.’Є — Free Svydovets

Ол.Ів.’Є — Free Svydovets

Олександр Положинський та Іван Марунич презентують пісню на підтримку руху проти забудови гірського масиву Свидовець у Карпатах. На місці тисячолітніх лісів та гір планується збудувати гірсько-лижний комплекс, навічно стираючи з землі десятки кілометрів унікальної природи.

Олександр Положинський: “Свидовець – прекрасний. Свидовець – важливий. І цінний він саме в такому вигляді – ледь цивілізованому, більше – сходженому, менше – з’їждженому. Я би дуже хотів, щоб таким він і лишався. В міру диким, в міру доступним”.

Дізнатись більше про Свидовець можна тут: https://freesvydovets.org

Опубліковано Ол.Ів.’Є Субота, 6 червня 2020 р.

  • Ранее музыкальный проект Александра Положинского и Ивана Марунича “Ол.Ів.’Є” презентовал новую песню “Богема и Элита”.