Про це вона розповіла в інтерв’ю Good Morning Britain.

Знаменитість заявила, що у неї був досвід клінічної смерті. Люди по-різному описують свій стан в такій ситуації.

“Одні міркують з наукової точки зору, а інші з духовної. Я ж вірю в обидві ці версії. У моєму випадку, коли це сталося зі мною, я відчула всі ці речі, про які зазвичай говорять люди. Я бачила світло в кінці тунелю і відчувала, ніби залишаю своє тіло. У мене було відчуття, що я бачу людей, які пішли від мене. Мені здавалося, що я спілкуюся з ними, але це якесь ефемерне почуття — у нас не було діалогу, але було присутнє розуміння, що ми спілкуємося”, – зазначила Стоун.

Акторка згадала, що повернулася у своє тіло, коли відчула різкий біль у грудях. Вона каже, що це сталося під дією дефібрилятора, який застосували лікарі.

“Я чітко зрозуміла, що вирішила повернутися в кімнату, а не продовжувати далі цю подорож. Думаю, це все, що я можу розповісти про цей досвід”, – зазначила вона.

Шерон Стоун пережила крововилив в мозок у 2001 році. До лікарів акторка звернулася не відразу, а лише через кілька днів, коли відчувала посилення головного болю. Її доставили до реанімації. Лікарі оцінили стан як важкий й давали всього 1% того, що вона виживе і повернеться до повноцінного життя.