ЗеПорушення

48

Всего нарушений

2

Максимум без нарушений

Кейт Міддлтон і Меган Маркл намагаються помирити принців Вільяма та Гаррі

Меган Маркл та Кейт Міддлтон наполегливо намагаються помирити принців Гаррі та Вільяма. Герцогині роблять все можливе, щоб брати знову порозумілися.

Вторник, 20 апреля 2021, 21:03

Про це повідомляє британське видання The Mirror.

Зокрема, королівський інсайдер розповів, що Кейт завжди була близькою з Гаррі. Тому вона відіграла вирішальну роль у тому, щоб він поговорив з Вільямом до церемонії прощання з принцом Філіпом.

Міддлтон ініціювала зустріч родичів перед похороном, де принци вперше за тривалий час поговорили. Вона розуміла, що увага преси буде прикутою до Вільяма та Гаррі, тож попросила з’ясовувати стосунки приватно та примиритися заради покійного герцога Единбурзького.

Водночас Меган теж намагалася сприяти примиренню братів. Вона поговорила з Гаррі про те, наскільки важливо бути з сім’єю у складні часи. Маркл наполягала, щоб принц Гаррі відверто поговорив із братом та поклав край ворожнечі. Вона хоче, щоб їхня новонароджена дитина бачила приклад міцних сімейних стосунків.

“Вони обидві хочуть кращого для своїх сімей, і обидві намагалися бути миротворцями на початку конфлікту”, – заявив інсайдер.

Нагадаємо, у суботу, 17 квітня, у Великій Британії поховали чоловіка королеви Єлизавети II, принца Філіпа. Він помер у віці 99 років. На церемонії прощання, через карантинні обмеження у зв’язку з епідемією коронавірусу, змогли бути лише найближчі родичі.

  • #Букви зібрали знакові фото, які розповідають про життєвий шлях герцога Единбурзького.
  • Член британської королівської родини принц Ендрю розповів, як королева Єлизавета II переживає відхід з життя чоловіка принца Філіпа. За його словами, вона “описала це як величезну порожнечу, яка залишилася в її житті”.
  • Герцог Единбурзький принц Філіп перед смертю покликав свого сина принца Чарльза та озвучив свою останню волю.
Теги: Кейт Миддлтон, Меган Маркл, принц Уильям, принц Гарри

Читать #Буквы в Telegram и в Facebook