Ролик опубліковано на сторінках Кейтлін Дженер в соцмережах.

Як сповіщалося раніше, Кейтлін Дженер оголосила про плани балотуватися на посаду губернатора Каліфорнії від Республіканської партії наприкінці квітня. Тепер, за два тижні, з’явився перший рекламний ролик в рамках її кампанії, що отримала назву “Кейтлін для Каліфорнії”.

В ролику Кейтлін презентує себе як мрійливу особистість, готову боротися за Каліфорнію. Вона розповідає про своє спортивне минуле, акцентує на необхідности повернення американців до звичного життя після пандемії.

Примітно, що Кейтлін каже, що представлятиме інтереси американців незалежно від того, є вони демократами чи республіканцями, але в цьому ж відео показує відомі кадри, як спікерка палати представників Ненсі Пелосі відвідала салон краси у Сан-Франциско під час локдауну.

Примітно і те, що в ролику немає згадки про телевізійне шоу, яке зробило Кейтлін і її родину відомими на весь світ. Навіть гучне прізвище — і те упущене в назві кампанії.

Нагадаємо, Кейтлін (від народження — Вільям Брюс) Дженнер мала три шлюби, є батьком шістьох дітей. Останній шлюб був із Кріс Дженнер. В цьому шлюбі народилися Кендалл і Кайлі Дженнер. Разом із іншими дітьми Кріс (Кортні, Кім, Хлої та Роб Кардаш’ян) Вільям брав участь в популярному реаліті-шоу “Keeping Up with the Kardashians”, яке виходило у 2018-2020 роках.

Діти Кейтлін досі не виступали публічно на її підтримку у виборчих перегонах.