Про це вона розповіла в шоу Red Table Talk.

Осборн розповіла, що у квітні 2021 року було чотири роки, як вона перестала вживати алкоголь. Однак, через складну ситуацію у світі та пандемію коронавірусу, у неї стався рецидив. Про це вона відверто розповіла фанатам у соцмережах та обіцяла виправитися.

“Я була одна, сиділа біля басейну та чекала, що хтось прийде на зустріч зі мною. Я побачила, як поряд зі мною чоловік з жінкою п’ють шампанське. Це було так гарно, я і подумала, що можу так само… Наступного дня я випила два келихи. Ще через день — кілька пляшок”, – відверто розповіла селебріті.

Келлі розповіла, що її перша серйозна залежність була пов’язана з опіоїдами. Зокрема, з вікодином, який їй рекомендували приймати після операції з видалення гланд у 13 років.

В результаті цього вживання  препаратів стало залежністю. Підлітком Келлі приймала дешеві медикаментозні аналоги наркотичного героїну.

  • Співачка й активістка Келлі Осборн, дочка соліста Black Sabbath Оззі Осборна, спростувала чутки про пластику обличчя після різкого схуднення.