Про це актори розповіли в ексклюзивному інтерв’ю журналу People 

Зірки зізналися, що були неймовірно здивовані тим, як майстерно професіонали Warner Bros. відтворили декорації серіалу. Все залишилося таким, як 17 років тому.

“Цікаво, що коли ми зібралися разом, у нас не було враження, ніби пройшло так багато часу. Ми продовжили з того місця, де зупинилися”, – прокоментував Мет Леблан.

У спеціальному епізоді “Друзів” актори згадають найцікавіші моменти фільмування. Крім шістьох улюбленців  з’являться відомі гості:

  • Різ Візерспун (яка зіграла сестру Рейчел);
  • суперфанатка Леді Гага;
  • Девід Бекхем;
  • Джастін Бібер.

Актори зізналися, що були сповнені емоцій, коли зустрілися на знімальному майданчику.

“О, Господи, як ми це переживемо, не виплакавши всіх сліз?”, – розповіла Дженіфер Еністон, коментуючи першу зустріч з колегами.

Спецепізод відзняли без сценарію. Однак актори поділилися тим, як могла б скластися доля їхніх героїв.

“Я б запустила власну лінію одягу, невелику франшизу”, – говорить Еністон про Рейчел. 

“Я думаю, що Моніка змагатиметься з іншими матерями й намагатиметься перевершити їх. Чи це розпродаж випічки в школі, чи будь-що інше. Тобто, я маю на увазі, що вона б усе одно дратувала усіх тим, що вона хоче робити найкраще”, – сказала Кортні Кокс.

Водночас Ліза Кудров вважає, що Фібі мешкає в Коннектикуті з Майком та їхніми дітьми та відповідає за шкільну програму з мистецтва.

“Чендлер був би прекрасним батьком та чудовим коміком”, – зазначив Метью Перрі. 

Мет Леблан заявив, що Джої, напевно, відкрив власну мережу магазинів сендвічів. А Девід Швіммер припустив, що його герой Рос інвестував у бізнес Джої й втратив свої заощадження.

Актори кажуть, що серіал завжди залишатиметься актуальним.