Про це він розповів в подкасті “Диванний експерт” з актором Дакс Шепард, повідомляє журнал People.

Так, Гаррі розповів про постійну увагу, якій його сім’я піддається від папараці, і зазначив, що вони з Блумом попереджають один одного, коли бачать їх у своєму районі Монтесіто.

“Два дні тому Орландо надіслав мені повідомлення з дороги, а ми підтримуємо тісний контакт через папараці в нашому районі. Він надіслав мені фотографію, яку отримала його охорона — цього довговолосого хлопця в шапочці, з навушниками та масивною камерою, що лежить в тонованій вантажівці й фотографує Орландо і Кеті з їхньою дитиною. Як таке може бути прийнятно?” – сказав принц.

Гаррі також додав, що з того часу, як торік він переїхав до Каліфорнії спільно з дружиною Меган Маркл та їх дворічним сином Арчі, життя стало “значно краще”.

“Тут я, нарешті, можу підвести  свою голову, і я почуваюся інакше. Ти можеш ходити околицями, почуваючись дещо вільніше”, – сказав герцог Сассекський.

  • Раніше принц Гаррі зізнався, що ще у віці 20 років замислювався над тим, щоб піти з королівської сім’ї і відмовитися від виконання королівських обов’язків.