Про це повідомляє британська телерадіокомпанія ВВС.

У позові стверджується, що Менсон примушував Б’янко “наркотиками, силою і погрозами застосування сили”.

Акторка також стверджує, що співак і його менеджер порушили закони про торгівлю людьми, виманивши її з Лондона в США порожніми обіцянками роботи.

Б’янко заявила, що познайомилася з рокером у 2005 році. У лютому 2009 року він запросив її в Лос-Анджелес для фільмування музичного кліпу. Але коли вона приїхала, з’ясувалося, що має залишитися в його будинку, і ніякої знімальної групи там не було. За словами актриси, під час її чотириденного перебування з Менсоном її позбавляли їжі та сну, а також давали наркотики й алкоголь.

У судовому позові йдеться, що вони почали сексуальні стосунки з обопільної згоди в травні 2009 року і підтримували їх на відстані до 2011 року.

У своїй скарзі Б’янко стверджує, що Менсон примушував її до статевого акту, який часто був насильницьким і таким, що принижує гідність, іноді навіть коли вона була непритомна.

Актриса також заявила, що Менсон здійснив проти неї декілька актів сексуального насильства у 2011 році та зґвалтував її в травні того ж року.

Сам Менсон відкинув ці звинувачення.

Зазначається, що в лютому актриса Еван Рейчел Вуд публічно звинуватила рокера в домашньому насильстві. З тої пори більше десятка інших жінок висунули аналогічні звинувачення. Подання до суду від імені Б’янко знаменує собою перший судовий позов за такими звинуваченнями проти Менсона.