Віце-чемпіон України з футболу “Динамо” вийшло в груповий турнір Ліги Європи, обігравши на стадіоні НСК “Олімпійський” португальський “Марітіму” з рахунком 3: 1.

Про це повідомляє Xsport.ua.

Підопічні Олександра Хацкевича забили двічі ще до перерви, забезпечивши собі комфортну перевагу. Цікаво, що перший гол Дениса Гармаша боковий арбітр скасував, але головний рефері матчу зарахував м’яч.

У другі 45 хвилин “біло-сині” впевнено довели рахунок в матчі до 3:0, після чого дозволили супернику трохи більше, ніж португальці встигли скористатися.

“Гол престижу” на рахунку Ердема Шена.

Перший матч у Фуншалі завершився внічию – 0:0. За сумою двох матчів (3:1) “Динамо” продовжить виступ у єврокубках.

Жеребкування групового турніру Ліги Європи УЄФА відбудеться у п’ятницю, 25 серпня, в Монако.

У Монако відбулося жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2017/2018 років. Донецький “Шахтар” потрапив у групу F і зіграє з “Манчестер Сіті”, “Наполі” і “Фейєнордом”.