Про це повідомляється в Instagram-аккаунті змагань.

2 серпня на автодромі у Сільверстоуні відбулася гонка четвертого етапу чемпіонату світу Формули-1. Її переможцем став пілот Meercedes Льюїс Хемілтон. Другим фінішував гонщик Red Bull Макс Ферстаппен із Нідерландів. Третім став пілот Ferrari Шарль Леклер із Монако.

Фін Валттері Боттас із Mercedes за два кола до фінішу отримав прокол і втратив місце в очковій зоні. Такі ж проблеми виникли і у Люіса Хемілтона, проте він зміг з проколом доїхати до фінішу першим.

Переглянути цей допис в Instagram

Three drivers, three separate tyre issues 👀 . Bottas, Sainz and Hamilton all had dramatic problems at the end of the race in Silverstone! . #F1 #Formula1 #BritishGP

Допис, поширений FORMULA 1® (@f1)

It took something special to bring this car over the line in P1! . #F1 #Formula1 #BritishGP @lewishamilton @mercedesamgf1

Після чотирьох етапів в загальному заліку лідирує Хемілтон – 88 очок. Боттас на другому місці – 58 очок.