Про це повідомляється на сторінці “Шахтара” в Twitter.

Під час другого тайму Балакін відвів команди в підтрибунне приміщення після того, як уболівальники викрикували образи на адресу бразильських гравців “Шахтаря”.

Тайсон емоційно відреагував на цю ситуацію і показав сектору фанатів “Динамо” середній палець, а потім вибив м’яч в його сторону. Бразилець намагався щось вигукнути уболівальникам, після чого розплакався, його заспокоював капітан “Динамо” Віктор Циганков.

На футбольному стадіоні расизм неприпустимий”, – оголосив диктор.

Матч зупиняли на три хвилини. Після повернення на поле арбітр показав Тайсону червону картку.

Після цього гра поновилася.

Варто відзначити, що вболівальники демонстрували на секторі расистські стікери.

Матч 14-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги завершився з рахунком 1:0 на користь “Шахтаря”. На 18 хвилині гол забив Сергій Кривцов.

• Раніше повідомлялося, що Українська асоціація футболу відмовилась від квитків для українців на матч із Сербією з міркувань безпеки.