Про це повідомляє кореспондент #Букв.

Матч проходив у межах 7-го туру кваліфікаційного етапу Євро-2020 у Києві на стадіоні “Олімпійський”.

Українська команда здолала суперника з рахунком 2:1. Перший гол забив Роман Яремчук на 6 хвилині, а другий — Андрій Ярмоленко на 27 хвилині.

На 72 хвилині гол забив Кріштіану Роналду з 11-метрового пенальті.

Кінцівка поєдинку для збірної України, якій довелося в меншості протистояти одній із кращих команд світу, стала важки іспитом, який синьо-жовті витримали. Переможний рахунок гарантував їм перше підсумкове місце у групі В та путівку до Євро-2020

Після 7 турів Україна очолює групу B з 19 очками, далі йдуть Португалія (11 очок) та Сербія (10 очок), але вони поки зіграли на одну гру менше. Загалом всі мають зіграти по 8 матчів.

• Збірна Португалії з футболу на чолі з Кріштіану Роналду прибула до Києва на матч зі збірною України пізно ввечері 12 жовтня. В аеропорту португальців зустрічали українські шанувальники.