Про це повідомляє видання Хsport.

“Динамо” приймало “Шахтар” на порожньому НСК “Олімпійський”.

Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь “гірників”.

“Шахтар” зусиллями Тараса Степаненка та Євгена Коноплянки виграв перший тайм з рахунком 2:0. Але кияни відігралися в другому.

На 72-й хвилині після пасу Тайсона Алан Патрік забив ще один гол у ворота “Динамо” – 3:2.

Після цього матчу відрив “Шахтаря” від “Динамо” становить 20 очок.

Варто відзначити, що команди переслідували перед матчем різні цілі. “Шахтар” дограє виграшний сезон (раніше футбольний клуб достроково став чемпіоном України).

А “Динамо” веде боротьбу за друге місце в Прем’єр-лізі. Це дасть команді можливість виступити в Лізі чемпіонів УЄФА.