Про це поінформували у Федерації тенісу України.

Поєдинок закінчився з рахунком 7:5, 6:3. Матч тривав 1 годину і 40 хвилин.

“Еліна Світоліна вперше цього року обіграла Симону Халеп – 7:5; 6:3 і гарантувала собі вихід з групи на підсумковому чемпіонаті WTA… Перший сет Еліна почала жваво – одразу ж зробила брейк і повела – 3:0. Однак втратила наступні три гейми. Але у 12-му геймі змогла вчергове забрати чужу подачу – 7:5. Друга партія почалася з того, що вже Симона відзначилася брейком (2:1), втім, Світоліна не стала надовго відкладати власну атаку й відновила статус-кво – 2:2. А у восьмому геймі вже вирвалася вперед – 5:3. Проте Халеп одразу ж заробила подвійний брейк-пойнт (15:40). Одеситка зрівняла, а там і завершила зустріч, вигравши чотири м’ячі поспіль – 6:3”, – розповіли у Федерації.

Раніше на турнірах WTA тенісистки провели 8 матчів, і рахунок був рівним. При цьому Халеп виграла дві останні зустрічі, які відбулися цього року – в півфіналах Дохи і Уїмблдону.

• Раніше перша ракетка України Еліна Світоліна стартувала на Підсумковому турнірі WTA в Китаї матчем проти другої ракетки світу Кароліни Плішкової з Чехії. Матч тривав 1 годину 54 хвилини і завершився перемогою Світоліної з рахунком 7:6 (12), 6:4.
  • Еліна Світоліна в Шеньчжені захищає статус діючої чемпіонки Підсумкового турніру WTA. Минулого року в Сінгапурі в фіналі вона обіграла американку Слоан Стівенс.