Про це повідомила Асоціація спортивної боротьби України.

Чемпіонат світу U23 цьогоріч триває у Белграді, Сербія.  В змаганнях взяли участь спортсмени до 23 років. Загалом у змаганнях серед жінок брали участь 28 країн. Чемпіонат ще триває, але тепер змагаються чоловіки.

Україна посіла перше місце в загальнокомандному заліку за підсумками турніру у 10 вагових категоріях і завоювала 7 медалей: три золоті, дві срібні та дві бронзові медалі.

Так, чемпіонками світу стали Аліна Акобія-Грушина, Анастасія Лавренчук та Анастасія Альпєєва.

Анастасія Алпєєва поборола французьку атлетку Кендру Дашер у категорії до 72 кг.

У вазі до 65 кг перемогу здобула  Анастасія Лавренчук. У “золотій” сутичці Анастасія за 1,5 хвилини поклала на лопатки росіянку Дінару Кудаєву-Саліхову. Вони є випускницями Львівського фахового спортивного коледжу.

У ваговій категорії до 57-ми кілограмів  Аліна Акобія виграла в уродженки Криму Крістіни Міхнєвої, яка представляє Росію.