Про це поінформували в пресслужбі Київської міської держадміністрації з посиланням на організаторів змагань.

Змагання для професійних сноубордистів і лижників “Дабл Тріпл Snow Fest 2020” проходили в Києві 19-20 грудня (у сноупарку під монументом “Арка дружби народів”).

У заході взяли участь 78 спортсменів з ряду країн світу: США, Канади, Нідерландів, Франції, Австрії, Швейцарії, Великої Британії, Іспанії, Грузії, Марокко, Польщі, Чехії, Словаччини, Латвії, Білорусі, Росії.

Доступ глядачів до локації був обмеженим, проте спостерігати за змаганнями можна було онлайн.

Призовий фонд склав 10 000 євро. Лідерами за кількістю нагород стали голландські, чеські та американські спортсмени.

Українці отримали дві нагороди. При цьому вразив спортсмен із Дніпра Сергій Барковський. Він вперше в історії виконав карколомний новий трюк Backflip-Wallride-Backflip.

@bykvu.com##авызнали ##буквы ##новости ##топ ##рек ##kyiv ##snowboarding ##chempion ##first ##backflip ##змагання ##переможець ##україна♬ Happy Days – blink-182

Крім Барковського, нагороду завоював і лижник Олександр Старчевський із Києва (посів третє місце в категорії Freeski Jib).

У жіночому заїзді взяли участь дві спортсменки – нідерландка Рашида Олад та українка Віра Горбачова, які відповідно розділили перше та друге місце у категоріях Snowboard Air та Snowboard Jib.

• 18 лютого 2018 року Україна завоювала першу і єдину медаль на Олімпійських іграх в південнокорейському Пхенчхані. Золоту медаль українській збірній приніс Олександр Абраменко в лижному фрістайлі.
  • У квітні минулого року український сноубордист Михайло Харук завоював золоту нагороду юніорського чемпіонату світу, який проходив у Словенії.