Про це повідомляє Федерація боксу України.

Анна Лисенко у ваговій категорії до 69 кг перемогла у чвертьфіналі росіянку Саадат Далгатову, уродженку Дагестану, яка є однією з найбільш досвідчених та титулованих спортсменок у своїй вазі.

“Перший раунд виявився за росіянкою, та вже з другого українка Лисенко почала швидко надолужувати втрачене. У підсумку три судді віддали перемогу українці, двоє – росіянці. Вихід до півфіналу, а також ліцензія на Олімпійські ігри у Токіо – в активі 29-річної киянки”, – йдеться у повідомленні Федерації боксу України.

В активі українських боксерів вже три путівки на Ігри в Токіо.

Минулого року у Лондоні першим володарем ліцензії став Микола Буценко, а вже на початку турніру у Парижі ще одну ліцензію здобув Ярослав Харциз.

• Українська збірна з серфінгу бере участь у Чемпіонаті світу ISA “World Surfing Games 2021” в Сальвадор. Це перші міжнародні змагання для української команди.
  • Жіноча команда у складі Олени Костевич, Поліни Колеснікової та Юлії Коростильової виборола “золото” на чемпіонаті Європи у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м.