Про це поінформували в прес-службі Федерації тенісу України.

Призовий фонд турніру склав $60 тис.

Ця перемога стала для тенісистки найбільшим досягненням у кар’єрі.

У фіналі змагань 20-річна Чернишова за 1 годину 10 хвилин завдала поразки угорці Рекі-Лукі Яні – 6:1, 6:4.

“Марина Чернишова … завоювала титул в одиночному розряді. На сьогодні це поки що найбільша перемога в її кар’єрі. У другому сеті фіналу проти Реки-Лукі Яні Марина подавала на матч за рахунку – 5:4, при – 40:40 поєдинок було зупинено, втім це не завадило нашій співвітчизниці відсвяткувати перемогу – 6:1; 6:4!” – зазначили в Федерації.

Як повідомляє видання “Великий теніс України”, Чернишова в Загребі стартувала в кваліфікації і за сім матчів не програла жодного сету. Українська тенісистка вперше перемогла на турнірі з таким призовим фондом.

Раніше в цьому сезоні вона виграла два 15-тисячника ITF в Анталії. В цілому це її дев’ятий одиночний професійний титул.

Перемога в Загребі приносить Чернишовій 103 очка в рейтингу WTA. У понеділок вона дебютує в топ-300, піднявшись на 280-е місце.

• Перша ракетка України Еліна Світоліна програла у своєму дебютному півфіналі на Відкритому чемпіонаті США (US Open) американці Серені Вільямс.
  • Українська тенісистка Еліна Світоліна увійшла в десятку найбільш високооплачуваних спортсменок світу. Її загальний прибуток становить понад $ 6 млн.