Про це поінформували в Національному олімпійському комітеті України.

“Вітаємо Олега Верняєва з “бронзою” Кубка світу у Котбусі (Німеччина). Наш гімнаст показав третій результат у вправах на коні”, – відзначили в НОК.

Як повідомляє видання Хsport, 23 листопада пройшов перший день фіналів. У вправах на кільцях українець Ігор Радівілов посів сьоме місце – 14,366 бала, Ангеліна Радівілова стала восьмою в опорному стрибку (13,699 бала), а Діана Варінська показала четвертий результат на різновисоких брусах (14,266 бала).

Поки що єдину медаль збірній України приніс Верняєв. На коні українець набрав 14,866 бала.

24 листопада відбудуться ще п’ять фіналів, в яких українці змагатимуться за медалі.

• Раніше український гімнаст Олег Верняєв виграв бронзову медаль у багатоборстві на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики. Це була перша медаль України в історії за часів незалежності.