Про це повідомлє видання Sport.ua.

Зустріч на стадіоні “Естадіо де-ла-Картуха” в Севільї завершилася з рахунком 1:0.

На початку поєдинку бельгійці заволоділи тотальною територіальною перевагою. Але португальці побудували ешелоновану лінію оборони, яку подолати було непросто. Гра наближалася до перерви і цілком логічних нулів на табло. Але одна з нечисленних вилазок бельгійців завершилася точним ударом Торгана Азара, який відкрив рахунок у матчі.

Друга половина зустрічі почалася так само, як і закінчувалася перша. Португальці багато володіли м’ячем, намагаючись знайти вільні зони біля штрафного майданчика суперників. Тепер “обраним” потрібно було відіграватися, і вони починали більш агресивно атакувати. Незабаром після перерви хорошу можливість не використав Жота, який з центру штрафного з розвороту не влучив у ціль. Головного болю тренерському штабу збірної Бельгії додало пошкодження де Брюйне. Кевін вийшов на другий тайм, але відразу попросив заміну: продовжувати зустріч він не міг. А в кінці поєдинку також через пошкодження змушений був покинути поле ще й Еден Азар.

Час минав, а змінити рахунок на табло португальцям не вдавалося. Ближче до кінця матчу номінальні гості пішли в наступ великими силами і ледь не досягли успіху. Після удару головою Діаша свою команду виручив Куртуа, а Геррейро з лінії штрафного потрапив у штангу. Могли підловити суперників на контратаці і бельгійці: особливо старався в цьому напрямку Лукаку.

“Червоні дияволи” зуміли зберегти переможний рахунок, позбавивши збірну Португалії звання чемпіона Європи. В 1/4 фіналу підопічні Роберто Мартінеса зустрінуться з командою Італії.