Про це повідомляє видання Сhampion.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь українців.

Українці відкрили рахунок на 29-й хвилині матчу, коли Андрій Ярмоленко замкнув передачу з кутового на дальній стійці.

Через 4 хвилини рахунок подвоїв Роман Яремчук, який впевнено реалізував вихід сам на сам.

Північна Македонія відквитала один м’яч на початку другої половини гри – Бущан відбив одинадцятиметровий, однак Аліовскі був першим на добиванні.

Чемпіонат Європи-2020 з футболу

Група C

2 тур, 17 червня

Україна – Північна Македонія 2:1 (2:0)

Голи: 1:0 – 29 Ярмоленко, 2:0 – 34 Яремчук, 2:1 – 57 Аліоскі

• Як відомо, у п’ятницю, 11 червня, стартував чемпіонат Європи з футболу (Євро-2020), який був перенесений через пандемію коронавірусу з минулого року. #Букви розповідали, що відомо про “Євро-2020”, які збірні в ньому візьмуть участь та коли і з ким зіграє національна збірна України.
  • 13 червня збірна України в результативному матчі програла Нідерландам з рахунком 2:3, хоча була близькою до нічиї.