Про це повідомляє футбольне видання Opta Johan у Twitter.

У першому таймі зустрічі футболісти “Аяксу” забили у воротах “Венло” чотири м’ячі. Після перерви господарі поля не зуміли відігратися. Суперники дочекалися вилучення Крісчена Кума і забили ще дев’ять м’ячів.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Лассіна Траоре. Футболіст забив у ворота “Венло” п’ять м’ячів.

До цього часу дня рекордною була перемога “ПСВ” у “Фейєноорда” з рахунком 10:0. Цей рекорд не вдавалося побити протягом десяти років.

• Раніше у Празі протести футбольних та хокейних ультрас проти карантинних обмежень переросли у заворушення. Щоб розігнати радикально налаштованих протестувальників, які кидали петарди та різні предмети, силовики застосували газ та водомет. В результаті зіткнень постраждали декілька людей.