Про це повідомила головна редакторка Platformer Зоя Шиффер у Twitter.

Головна редакторка послалася на джерело знайоме з ситуацією. За її словами, Amazon планує розміщувати рекламу до певних налаштувань безпеки на рекламній платформі компанії.

Раніше майже всі світові бренди вирішили скоротити рекламу в Twitter або відмовитися від неї після того, як власником соцмережі став мільярдер Ілон Маск, писало Financial Times.

Рекламодавці зазначали, що в компанії стався хаос після масового звільнення працівників рекламного відділу. Видання додавало, що Ілон Маск спробував натиснути на власників брендів, як у відповідь на їхнє рішення.

Media Matters заявило, що про такі наміри оголосили 50 зі 100 найбільших рекламодавців. На них припадало  317 млн доларів із 5 млрд доходу Twitter у 2021 році. Зокрема Apple майже припинила рекламу у соцмережі. Проте мільярдер обурився та заявив про обмеження “свободи слова”.

Станом на 21 листопада в соцмережі були ще сім рекламодавців, які, згідно з даними Media Matters, уповільнили швидкість своєї реклами на платформі майже до нуля. З 2020 року вони витратили понад 255 мільйонів доларів на Twitter, а у 2022 році — майже 118 мільйонів доларів.

  • Модний дім Balenciaga видалив свій аккаунт у Twitter, ставши першим великим модним брендом, який залишив соціальну мережу після того, як її власником став американський винахідник та мільярдер Ілон Маск.
  • Американський письменник, активний користувач платформи Twitter з 7 млн підписниками, розкритикував підхід бізнесмена та – віднедавна – власника соцмережі Ілона Маска щодо ведення справ у ній.
  • Нещодавно Ілон Маск провів чергове голосування у придбаній соцмережі. Цього разу він поцікавився у користувачів Twitter чи варто зробити “амністію” для заблокованих раніше акаунтів. Згідно з результатами голосування, він прийняв рішення відновити забанені облікові записи з наступного тижня.