Про це повідомив телеведучий та волонтер Сергій Притула у Facebook.

За його словами, за більш ніж рік епідемії в Україні фонд “Свої” купив та роздав COVID-лікарням понад 1200 кисневих концентраторів. Команда працює практично цілодобово.

При цьому фонд займається не лише боротьбою з коронавірусом, а й з онкологією, а також надає паліативну допомогу.

За сприяння фонду “Свої” вдалося врятували понад 2500 осіб через забезпечення їх киснем та іншим необхідним медичним обладнанням.

Попри те, що МОЗ  переконує щодо спаду захворюваності, телефони фонду не замовкають. Притула зауважив, що став свідком того, як працівники розвантажували бус із партією кисневих концентраторів, які придбали в  борг.

Телеведучий придбав два кисневих концентратори: один коштом жертводавців зі свого Patreon, а другий – власним коштом. Однак цього недостатньо. Зараз фонду необхідна допомога. 

Ви можете приєднатися до благодійності, пожертвувавши будь-яку суму. Банківські реквізити фонду “Свої” додаємо:

ФІЛІЯ “РОЗРАХ.ЦЕНТР” АТ КБ”ПРИВАТБАНК”
отримувач: БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СВОЇ
код отримувача: 39293651
рахунок отримувача: UA223206490000026007052620401
картка фонду тільки для власників карт Приват Банку: 5169 3305 1748 5634 (Кошкіна Ірина Ігорівна)

Нагадаємо, що вчора міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україна вийшла з третьої хвилі епідемії коронавірусу COVID-19.

  • З 24 лютого в Україні знову почав діяти адаптивний карантин. Країну поділили на “зони карантину” – “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” та “червону”. Відповідно до зони діють ті чи інші обмежувальні заходи.
  • З 22 квітня Чернівецька область вийшла із “червоної” зони карантину, в якій перебувала від початку березня. З 25 квітня була виведена із “червоної” зони Одеська область, а із 1 травня – Київська та Миколаївська області. З 1 травня також вийшов із “червоної” зони карантину Київ. З 5 травня перемістилася із “червоної” зони також Житомирська область.
  • Днями стало відомо, що “червона” зона адаптивного карантину в Україні скоротилася вдвічі: її залишили Харківська, Хмельницька та Чернігівська області.
  • Сьогодні головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що незабаром Сумська область може вийти із “червоної” зони епідемічної небезпеки. Це останній регіон України, який перебуває у цій зоні карантину.