Про це повідомляє журнал People.

За словами Мішель, вона зітхнула з полегшенням після того, як суд присяжних визнав винним Дерека Шовіна у вбивстві афроамериканця Джорджа Флойда.

Вона додала, що важливо рухатися далі після обвинувального вироку в цьому одному судовому процесі на тлі решти несправедливостей.

“Багато хто з нас все ще живе в страху, коли ми йдемо в продуктовий магазин або бентежимося, коли вигулюємо наших собак або дозволяємо нашим дітям отримати права”, – сказала Обама.

Колишня перша леді США зазначила, що її дочки — 19-річна Саша (Наташа) і 22-річна Малія – водять машину, і вона стурбована їх безпекою, коли вони виходять з дому.

“Вони водять машину, але кожен раз, коли вони одні сідають в авто, я турбуюся про те, яке припущення робить хтось, хто не знає про них всього: той факт, що вони хороші учениці та ввічливі дівчата, але, може бути, вони включають свою музику трохи голосно. Може бути, хтось бачить їх потилицю і робить припущення”, – сказала вона.

Колишня перша леді відзначила протести проти неправомірних дій поліції та расизму, які відбулись  протягом останнього року – іноді після стрілянини поліцією, – і сказала, що вони необхідні, особливо для молодих людей.

“Всі ці темношкірі люди мають значення, вони вважали за краще б не турбуватися про це. Але вони виходять на вулиці, тому що повинні. Вони намагаються змусити інших зрозуміти, що ми справжні люди. І страх, який має багато хто з нас, є ірраціональним, і він заснований на сумній і темній історії, і нам час подолати це”, – наголосила Мішель.

Як відомо, минулого місяця суд присяжних визнав колишнього офіцера Дерека Шовіна винним у вбивстві Джорджа Флойда у травні 2020 року.

Колишній поліціянт визнаний винним за трьома пунктами звинувачення: в убивстві другого ступеня, ненавмисному вбивстві та в убивстві третього ступеня, яким вважається брутальна неповага до людського життя, що з необережності призвела до смерті.

Тепер Шовіну загрожує до 40 років позбавлення волі.

Вирок повинні оголосити вже наступного місяця.